×

Head kliendid!

Esmaspäeval, 24.06. oleme SULETUD!

Head võidupüha ja jaanipäeva! 

 

Piirdekaablita robotniidukid on tulnud, et jääda!

Kas teadsid, et osad Husqvarna robotniidukid suudavad töötada ilma piirdekaablita?

Ülemaailmne robotmuruniidukite liider Husqvarna pakub juba täna Automower® robotniiduki mitmele mudelile satelliidipõhise EPOS-tehnoloogiat, mis võimaldab muruniitmist virtuaalsete piiretega ehk ilma piirdekaablita.

Kui varasemalt olid suureks uudiseks nelikveolised robotniidukeid, mis võimaldavad niita alasid, mille kaldenurk on kuni 70%, siis nüüd on piirdekaablivaba EPOS järgmine oluline innovaatiline samm, et täiustada robotniidukeid tehnoloogiliste uuendustega klientide ootustest ja vajadustest lähtuvalt.

EPOS-tehnoloogia on ülitäpne satelliitnavigatsioonisüsteem, mille asukoha määramise täpsus on 2-3 sentimeetrit. Seda kasutatakse robotniidukitele virtuaalsete piirete loomiseks. Süsteem suurendab oluliselt robotniidukite paindlikkust ja kasutamisvõimalusi rohealadel, sest virtuaalseid piirdeid saab kohandada spordiväljakute ja avalike alade lihtsamaks hooldamiseks. Süsteem võimaldab hõlpsalt hooldada piirkondi, mis varem pakkusid robotmuruniidukitele väljakutseid – näiteks alad, mis on ümbritsetud kõnniteedega või mida sageli ümber kujundatakse. See muudab ka muru õhutamise lihtsamaks.

Hea vajaliku lisana on võimalik Husqvarna professionaalseks kasutuseks mõeldud robotmuruniidukid koos Husqvarna EPOS lahendusega integreerida Husqvarna masinapargi haldamissüsteemi Fleet Services teenusega ning teevad suurte muruplatside ja rohealade haldamise lihtsamaks, paindlikumaks ning tõhusamaks kui kunagi varem.

Hea ja ülevaatlik, süsteemi toimimist selgitav video:

 

Husqvarna robotmuruniidukid Saestuudio valikus!


Loe lisaks


Soovid lisainfot või abi õige seadme valimisel?

Anna meile oma murest, soovist märku ja anname endast parima, et
leida sellele parim lahendus

Võta julgelt ühendust

 

või astu läbi meie esindusest Männiku tee 19, Tallinn 11214
Leia tee meieni